کارخانه تولید کفش

افتخارات کفش نوبل
ماموریت ما

درباره کفش نوبل

اولویت اول برند کفش نوبل احترام به شان و شخصیت مشتریان است

بر این امر به خوبی واقفیم که کفش تنها یک پوشش برای پا نیست، بلکه فراتر از حفاظ، معیار سنجش اعتبار و شخصیت افراد در جامعه مدرن امروز است. در بازار رقابتی امروز کیفیت بالای محصول مزیت رقابتی برای کفش نیست، به عبارت دیگر استفاده از مواد اولیه با کیفیت مانند چرم اعلا، زیره نشکن و مقاوم، راحتی پا در کفش و … امروزه این موارد استانداردهای جهانی برای کفش هستند. مزیت اصلی و رقابتی کفش، در نحوه ارائه و احساس مشتری پس از خرید کفش و استفاده از آن می باشد. ما در کفش نوبل تلاش داریم مشتریانمان بعد از خرید احساس یک خخرید منحصر بفرد را داشته باشند.
معرفی کفش نوبل

طراحی کفش

کفش تبریز جز یکی از ده ها سوغات و هنر این شهر محسوب می گردد. که در خانواده یوسف زاده قدمتی 100 ساله داشته و شغل اصلی این خاندان محسوب می گردد. هسته اولیه تولید کفش ماشینی، در سال 1372 توسط آقای رحیم یوسف زاده ( رئیس وقت انجمن کفش استان آذربایجان شرقی ) با نام گروه تولیدی یوسف زاده در تبریز شکل گرفت. نیاز و تقاضای بازار و نبود کفش های ارگونومی سبب گردید تا این گروه تولیدی همکاری خود را با شرکت ایشیل ترکیه آغاز گردد. با تبادل علم تولید کفش بین دو کشور، کفش های متنوع، مانند کفش طبی، کفش مردانه و زنانه چرمی، انواع دمپایی، با روندی متفاوت با نظارت کامل متخصصین و با کیفیت و استحکام بالا با برند کفش نوبل تولید و روانه بازار گردید.

برای راستی آزمایی و جلب اطمینان مشتری کفش نوبل تمام  محصولات خود را با حداقل 6 ماه گارانتی نموده است. برگ ضمانت، بر اساس کد هر کفش در داخل جعبه گذاشته شده است. ضمانت نامه تعویض برای تمام کفش های تولیدی کفش نوبل معتبر می باشد و فقط مصرف کننده نهایی توانایی فعال سازی ضمانت نامه را از طریق سامانه خواهد داشت که این امر سبب خواهد شد مشتریان با خاطری مطمئن نسبت به تهیه محصول اقدام نمایند.