کفش نوبل | کارخانه تولیدی صنعتی کفش : انواع کفش مردانه، کفش زنانه و کفش چرم و طبی در تبریز
 • گواهینامه های بین الملل

  ISO 14001:2105, 9001:2015, CE

 • برنده دومین جشنواره

  کارآفرینان ماندگار صنعت سال 96

 • گواهینامه های بین الملل

  ISO 14001:2105, 9001:2015, CE

 • برنده دومین جشنواره

  کارآفرینان ماندگار صنعت سال 96

به دنبال خرید کفش عمده هستید ؟

اگر شما خریدار کفش عمده هستید و در اینترنت به دنبال تولیدی و کارخانه کفش عمده مردانه و زنانه چرمی و با کیفیت هستید، یا جستجوی تولیدی کفش ارزان و قیمت عمده فروشی هستید، حتما از طریق فرم مربوطه با ما در ارتباط باشید

گروه کارخانجات صنعتی کفش نوبل در شهر تبریز با به مساحت بیش از 6هزار متر مربع با بهره گیری از علم و تکنولوژی روز فن آوری از دستگاه های کاملا اتوماتیک قادر به تولید عمده کفش چرمی با کیفیت قابل تضمین نموده است. از همین رو کفش های تولیدی کفش نوبل با ضمانت نامه کتبی در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می گردد.

قیمت عمده، خرید کفش چرم تبریز

کارخانه تولیدی کفش نوبل با اتکا به قدرت دستگاه ها و پرسنل قدرتمند خود، توانسته است قیمت کفش های تولید را به صورت عمده و خرده ارزان و رقابتی نماید، و از همین رو در بازار راکد امروز کفش های خود را به تمام بازارهای داخلی و خارجی با قیمت عمده ارائه نماید. کارخانه تولیدی کفش نوبل ، به خاطر مدل های متنوع و عرضه کفش های طبی و کاملا چرمی باکیفیت، قیمت ارزان و رقابتی و همچنین تحویل سریع سبب اعتماد دائمی مشتریان شده است.
قیمت خرید کفش عمده ارزان و مناسب در کنار کیفیت خوب، دوام بالا و زیبایی طراحی و مدل، برای هر فروشگاه داری بسیار پر اهمیت است. چرا که فروشگاه داران در صورت خرید کفش عمده ارزان قیمت است که میتوانند سود بیشتری کسب کنند. همچنین در صورت بالا رفتن قیمت فروش کفش در مغازه ها، ممکن است بسیاری از مصرف کنندگان و مشتریان از خرید منصرف شده و به سراغ فروشگاه دیگری بروند. به همین دلیل فروشگاه دارانی که در صدد خرید کفش عمده ارزان قیمت انواع مدل های مختلف کفش هستند، کارخانه کفش را انتخاب میکنند.
برای دریافت لیست قیمت و مدلها و اطلاع از قیمت فروش عمده انواع کفش های زنانه و مردانه, فقط کافیست فرم اطلاعات مشتریان را پر نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

کفش پرسنلی

مناقصه فروش کفش

خرید کفش عمده

برای سفارش و خرید کفش عمده چرمی تبریز با شماره تماس کارخانه کفش نوبل ارتباط برقرار کرده و سفارش خو را ارجاع فرمایید. اولین اولویت همکاران کفش نوبل، رضایت خاطر شما عزیزان است.

گارانتی زیره کفش نوبل

تمام زیره های کفش نوبل دارای شش ماه گارانتی از تاریخ خرید مصرف کننده می باشد. گارانتی شامل هرگونه شکستگی در دوره ضمانت می باشد. در صورت جداشدن کف از زیره نیز گارانتی شامل کفش می گردد.

کفش چرم طبیعی گاوی

کفش های تولیدی کارخانه نوبل، دارای کیفیت بالا می باشد. تماما از چرم طبیعی گاوی تولید شده و در آستری آنها از چرم بزی استفاده شده است که سبب اتحکام بیشتر کفش می گردد.

قیمت کفش عمده

قیمت ارزان و رقابتی کفش نوبل، اولین دلیل استقبال مشتریان از کارخانه کفش نوبل است. تمام قیمت های عمده کفش نبل بر اساس آخرین تغییر لیست قیمت، بسیار جزیی می باشد.

تامین کفش پرسنلی و شرکت در مناقصات

کارخانه کفش نوبل با تولید کفش های چرمی با کیفیت، اعم از کفش های چرم و طبی مردانه، زنانه، پرسنلی با مرغوبیت بالا زمینه ای برای فعالان اقتصادی، بازرگانان و … فراهم آورده تا با ایجاد ارتباط موثر، و معرفی محصولات کفش نوبل به سازمان ها، ارگان ها و نهاد های دولیتی و غیر دولتی شرایط شرکت و برد در مناقصات را به عمل آورند. محصولات کفش نوبل به دلیل راحتی، طبی بودن و علمی بودن زیره و رویه بارها و بارها مورد قبول ارگان ها و نهاد های دولتی و غیر دولتی گردیده است.

با تکمیل فرم زیر همکاران ما با شما در ارتباط خواهند بود

  تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کفش نوبل می باشد